Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się na sylabę hu jest ich ponad 10

Pobierz

Treść zadania.. Zabawa ,,Układanka'' Do tej zabawy potrzebne są słomki do napojów.. Pewnego dnia żaba wybrała się na przejażdzkę rowerem.. Pytania .. Szukaj w: Szkoła podstawowa .. Autor: Marioleczka3 Dodano: 11.11.2010 (14:07) Napisz jak najwięcej wyrazów zawierających w sobie słowo ser - w języku polskim, które będą zawierać w sobie słowo "ser" potrzebne jest mi 500 słow Zgłoś nadużycie.. Jesienią, gdy w stodole snopki, ziemniaki mają "wykopki".Dziecko losuje sylabę spośród talii.. Question from @Kot71 - Szkoła podstawowa - Polski .. ;)Napisz jak najwięcej wyrazów w których znajduję sie słowo noc.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Jest ich ponad dziesięć (sorki za podkreślenie nie chce się wyłączyć ;/) Z góry dziękuje :).Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się na sylabę hu 2 Zobacz odpowiedziZobacz 8 odpowiedzi na pytanie: Wyrazy zaczynające się na sylabę "Hu" Sprawdzian z biologii 2022-05-10 18:12:53; Jak oddedliić opisać gdzie jest podstawa a gdzie jest formant słowotwórzczy proszęnajlepiej żeby ktośa kartce zapisał a jeśli nie to niech chociaż napisze 2022-04-21 20:19:47; Ułóż bajkę z morałem, w której bohaterowie będą obdarzeni cechami człowieka 2022-04 .Napisz jak najwięcej wyrazów bliskoznacznych do słowa"DOM" 2012-11-05 21:07:00; Napisz jak najwięcej wyrazów które zawierają wyraz sto 2011-12-02 16:22:17; Napisz jak najwięcej wyrazów z dwuznakiem Dż..

Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się sylabą hu- .

Zadaniem dziecka jest: dopowiedzieć do wylosowanej sylaby dalszą część w wyniku czego powstanie wyraz np. ha-mak, ho-tel, hu-laj-no-ga, he-li-kop-ter itd.. Na .Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. Naśladujcie odgłosy otoczenia: Szum wiatru, odkurzacza, odgłosy wydawane przez zwierzęta (np. be be, mu mu, pi pi), warkot silnika samochodu, alarm przejeżdżającej straży pożarnej, zasłyszaną melodię (można ją odtworzyć śpiewając lalala) itp.Read UczMy by Krzysztof Kosinski on Issuu and browse thousands of other publications on our platform.. Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (821) Język polski (376) Matematyka .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz jak najwięcej wyrazów z literami : b;c;d;e;h;i;k;o; ?. A. Chrzanowska, K. Szoplik "Ziemniak" Ziemniak jak już wiecie znany jest na świecie.. Question from @Demonidus - Szkoła podstawowa - Polski .. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutroNapisz zdanie składające się z 5 wyrazów rozpoczynających się na liter M. Question from @Lonas0083 - Liceum/Technikum - Polski.. Napisz jak najwięcej wyrazów {rzeczy, przedmiotów} w których znajduje się ,,u' Napisz jak najwięcej wyrazów {rzeczy, przedmiotów} w których znajduje się ,,u'Propozycja aktywności dla Krasnali - 20.05.2020r..

30 wyrazów rozpoczynających się.

Napisz opowiadanie w którym zastosujesz jak najwięcej wyrazów z ż i rz.Minimum 10 zdań.Dam naj.. Komentarze do .Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto .. Napisz.. Odpowiedź.. 30 wyrazów rozpoczynających się.. Szkoła - zapytaj eksperta (1207) Szkoła - zapytaj eksperta (1207) Wszystkie (1207) Język angielski (748) Język polski (226) Matematyka .Napisz opowiadanie w którym zastosujesz jak najwięcej wyrazów z ż i rz.Minimum 10 zdań.Dam naj.. Autor: Marioleczka3 Dodano: 11.11.2010 (13:40) Napisz jak najwięcej wyrazów zawierających w sobie słowo ser - w języku polskim, które będą zawierać w sobie słowo "ser" Zgłoś nadużycie.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zasada jest prosta - dziecko układa różne litery ze słomek.. Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Jest ich ponad dziesięć (sorki za podkreślenie nie chce się wyłączyć ;/) Z góry dziękuje :).. Lonas0083 April 2019 | 0 Replies .Weź udział w ankiecie napisz jak najwięcej wyrazów na literę a w Zapytaj.onet.pl.. Pytania .. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 14.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Wypisz jak najwięcej wyrazów zaczynających się na po.. Dam naj potrzeba na jutro Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się sylabą hu-.Napisz jak najwięcej wyrazów z sylab: sia , sie , sio , zie , zio , zia , cie , cio , cia , nie , nio , nia , dzie , dzia , dzio Daje naj Zadanie za 12 pktZ podanych sylab ułóż jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się od nie..

30 wyrazów rozpoczynających ...Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się sylabą hu-.

Po co te guziki?- Pyta Kazię mama.. Autor .Czerwone, zielone, jest ich tam bez liku.. ZALOGUJ.. 2010-10-27 17:50:28; Napisz jak najwięcej wyrazów z wyrazu GARNCARSTWO 2012-04-22 10:02:39; Napisz Jak Najwięcej wyrazów ze .Napisz.. Będę lalkom je przyszywać do ubranek sama.. Napisz jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się sylabą hu- .. Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Wszystkie (1181) Język angielski (742) Język polski (210) Matematyka .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz jak najwięcej wyrazów, które mają podwójne znaczenie.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Napisz.. Question from @Marikamala1234 - Szkoła podstawowa - PolskiZ podanych sylab ułóż jak najwięcej wyrazów rozpoczynających się od nie: nie,do,bry,ni,du,da,mi,ład,ny,ta,sło,ży,ły.. Zadanie 1.. DODAJ + Język polski.. Zadanie 2.Apr 4, 2021Pociąg jedzie - fu fu fu (górne zęby dotykają dolnej wargi) 3. słoneczko33 .. Napisz 10 odpowiedzi na pytanie: Co jest zabawne w lekturze Przygody Tomka Sawyera.. Pytania .. Question from @Kot71 - Szkoła podstawowa - Polski..

Pytanie brzmi: Napisz jak najwięcej wyrazów w których znajduję sie słowo noc.

Matematyczna wyliczanka: Jabłko, gruszka i daktyle - klaśnij w ręce razy tyle (3 razy) Kapusta i ogórek - tyle razy podskocz w górę (2 razy) Marchewka, pietruszka, bób - tyle razy przysiad zrób (3) Kalarepka i mak - za uszy 2 razy się złap.. Rośnie w ziemi dość głęboko, nie ujrzy go nasze oko..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt