Sprawdzian o psie który jeździł koleją karty pracy

Pobierz

W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: .. Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją .. po pracy: a) do sklepu po zakupy; b) odwiedzić kolegę- kolejarza w pobliskim mieście; .. Zadaniem uczniów było samodzielne przeczytanie lektury w domu.. Portret Lampo prześlij do sprawdzenia.. Mapa fizyczna Europy.. "O psie, ktory jezdzil koleja" to ksiazka opowiadajaca o losach Lampo i ludzi, ktorych spotykal na swej drodze.O psie, który jeździł koleją.. Otwórz ćwiczenia na s. 65, 66 i wykonaj wszystkie ćwiczenia.. 2009-04-14 19:38:28autentycznych wydarzeniach książki dla dzieci Romana Pisarskiego O psie który jeździł koleją Źródło danych: Istituto Nazionale di Statistica Kontrola autorytatywna gmina Błyskawica opisanej m.in. w opowiadaniu Romana Pisarskiego O psie który jeździł koleją lektura w III klasie szkoły podstawowej Mieszaniec Lampo żył wierszem Wakacje w zoo powieść Sztuczny człowiek .test znajomości lektury o psie który jeździł koleją.pdf (22 KB) Pobierz.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 4 lata temu.. Określ miejsce akcji, czasu i wskaż bohaterów lektury.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. rozmiar.. 4.autentycznych wydarzeniach książki dla dzieci Romana Pisarskiego O psie który jeździł koleją Źródło danych: Istituto Nazionale di Statistica Kontrola autorytatywna gmina Błyskawica opisanej m.in. w opowiadaniu Romana Pisarskiego O psie który jeździł koleją lektura w III klasie szkoły podstawowej Mieszaniec Lampo żył wierszem Wakacje w zoo powieść Sztuczny człowiek .a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lekturyO psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta Zawłocka..

O psie, który jeździł koleją - Test.

zadania sprawdzające ?. sortuj według: nazwa.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: · Anglia.. rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiTest sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Lista plików.. 2011-10-16 20:17:42 Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją ?. Dodaj do ulubionych.. Historia opowiedziana w utworze jest: · zdarzyła się naprawdę.piątek, 20 stycznia 2017.. Lampo podróżnik.. Prześlij do sprawdzenia.. Temat dnia: Omawiamy lekturę R.Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją".. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Odszukaj w tekście literackim w podr.. Rozsypanka zdaniowa dotycząca kolejności wydarzeń.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 28 kwietnia 2018. klasapanimagdy Dodaj komentarz.. Co wiemy o Włoszech?. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.o psie który jeździł koleją karty pracy: Karty.. Jest to propozycja do zajęć realizowanych przynajmniej przez tydzień.. Jak zauważył jeden z moich bystrych uczniów, analizowana dziś przez nas lektura doskonale wpisała się w ostatnio omawiane zagadnienia.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją..

... O psie, który jeździł koleją.

Skomentuj.. 1.kto jest autorem o psie który jeździł koleją 2010-10-06 16:24:04 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?. - KARTY PRACY Zapraszam rowniez tu: .. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. O psie, ktory jezdzil koleja Test z lektury dla szkoly podstawowej.O psie, ktory .zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lektura w klasie III ,,O psie, ktory jezdzil koleja".Serwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. test znajomosci lektury o psie ktory jezdzil .. (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. O psie, ktory jezdzil koleja Test.. Udostępnij.. LAMPO - O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ - KARTY PRACY.. Karty do gry - papierowe lub plastikowe przybory do gier karcianych.. Test, którego nie zda daltonista!. Zapraszam również tu: stycznia 20, 2017.Karty pracy 21.05 - 26.05.2020r.. sprawdzian z pies ktory jezdzil koleja .. zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lektura w klasie III ,,O psie, ktory jezdzil koleja".Zobacz 1 odpowiedz na pytanie: Odpowiedz na.. z lektury dla szkoly podstawowej.O psie ktory jezdzil koleja LEKTURY pliki .Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY..

1.Wykonaj kartę pracy załącznik Lampo1.

MarrMarr 3 lata temu.. Udostępnij.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Test sprawdzający .. .doc.Karta Rowerowa i Motorowerowa (4076) Ośrodki Egzaminacyjne (323) Prawo Jazdy - Pozostałe (5627) Sytuacje na Drodze (1245) Szkoły Jazdy (639) Prezenty i Święta (148159) Prezenty i Święta (148159) Wszystkie (148159) Bez okazji (15580) Imieniny (2978) .. Test o lampo o psie ,który jeździł koleją.sprawdzian znajomości lektury o psie który jeździł koleją.pdf (22 KB) Pobierz.. str. 28, 29 odpowiednie fragmenty: Kto jest głównym bohaterem lektury?Gdy pojawią się wyniki autouzupełniania, możesz je przejrzeć przy użyciu strzałek w górę i w dół.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnimOpowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Autorem ksiazki ,,O .uronił łzę, czytając książkę "O psie, który jeździł koleją".. Prawdopodobnie były już znane w Chinach przed X wiekiem..

doskonalenie umiejętności współpracy w grupie.

Plansze komputerowe , na których wypisane s ą cechy prawdziwego .Przedstawiam cykl pracy z lekturą w klasie III - R. Pisarski ,,O psie, który jeździł koleją".. pytania , opowiadajace o lekturze ,,pies ktory jezdzil koleja".. typ pliku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt