Owczarek niemiecki krótkowłosy szczeniak olx

Pobierz

Piesek do odebrania za darmo po wcześniejszym kontakcie.. Najwięcej ofert w jednym miejscu.. Zapraszam Numer telefonu: 697826852 Owczarek kaukaski długowłose prześliczne mocnej budowy o niedżwiedziej głowie, szczeniaki z super pochodzeniem ur.15 marca do nowego domku czeka piesek i sunia typ wystawowy -rodzice szczeniąt Ojciec Inter Champion Palas di Ca Bastiani- Matka Dafna Talgo Testy psychiczne 5/5 Dysplazja HDA- 0 -szukamy dla szczeniaków tylko odpowiedzialnych znających rase nowych właścicieli -nie do .. zwierzęta.. Najbardziej aktualne oferty - Gratka.plOwczarek Niemiecki.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneZobacz owczarek niemiecki w Psy na sprzedaż, do oddania i adopcji - ogłoszenia.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Użytkowość.. Poradzi sobie niemal w każdej dziedzinie pracy i sportu, jego właściciel powinien więc być energiczny i chętny do współdziałania.. Żyją w dużym domu z ogrodem.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Pieski do odbioru będą na koniec lipca.. Szczenięta są otaczane miłością oraz wysokiej jakości opieką.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Owczarek Niemiecki najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Witam, Oddam suczkę z owczarka niemieckiego.

z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów .Owczarek Niemiecki Krótkowłosy Szczeniak w Lublin najnowsze ogłoszenia na OLX.plOgłoszenia o tematyce: owczarek niemiecki krótkowłosy na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Owczarek Niemiecki Krótkowłosy najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Czoło, widziane z przodu i z boku, nieco wypukłe i ze słabo zaznaczoną bruzdą środkową.Ojciec - owczarek niemiecki krótkowłosy.. Owczarek niemiecki to rasa wszechstronnie użytkowa.Informacje o owczarek niemiecki krótkowłosy - szczeniaki - w archiwum Allegro.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. 44 ogłoszenia.. Przyjacielskie, zapoznane z dziećmi, oraz kotami i psami.. Ruchliwe i odważne, chętnie poznają otaczający je świat.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Głowa jest klinowata, bez nadmiernego wyrazu ciężkości, sucha i wyraźnie szeroka pomiędzy uszami..

oferuje pieska owczarka niemieckiego krótkowłosego ur. 04.08.2021r.

Najbardziej aktualne oferty - Gratka.plOwczarek niemiecki jest typem sportowca i niełatwo dotrzymać mu kroku.. Owczarek Niemiecki Krótkowłosy najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Maluchy będą posiadać ksiazeczke zdrowia i rodowód.. Urodzone 12 lipca (6 tygodni).Stając się opiekunem młodego Owczarka nikemieckiego pamiętajmy, że jest jedną z dużych odmian psa i tak jak w przypadku wielu innych dużych ras tak i w tym, zalecane jest karmienie 4 razy w ciągu doby psa, który nie przekroczył jeszcze 3-4 miesięcy życia.. Zdrowie.Owczarek niemiecki krótkowłosy to dobrze umięśniony, silny i proporcjonalny czworonóg, którego sylwetka wpisuje się w kształt prostokąta.. 550 zł: Owczarki niemieckie dwie suczki dwa pieski po pięknych rodzicach mają osiem tygodni warte uwagi w razie pytaOwczarek niemiecki, kaukaski Stężyca, psy, szczeniaki na sprzedaż OLX.pl Stężyca Niemiecki Długowłosy - Owczarek - OLX.pl - strona 12 Owczarek Niemiecki Owczarki Niemieckie Długowłose Pyrzowice • OLX.plSprzedam Owczarki Niemieckiej Długowłose.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp..

Posiadam szczeniaki owczarki niemieckie długowłose z rodowodem KHRON.

Zobacz szczegóły, porównaj, zadzwoń i kupuj najtaniej na ogłoszeniach Allegro.plOgłoszenia o tematyce: owczarek niemiecki szczeniaki na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Szczeniaka, który ukończył ten wiek możemy karmić już tylko 3 razy dziennie, natomiast młodego owczarka niemieckiego, u .Owczarek niemiecki zwykle akceptuje inne zwierzęta, może jednak nie tolerować kotów, zwłaszcza jeśli nie był z nimi oswajany jako szczenię.. Pies tej rasy jest oddany właścicielowi i lojalny wobec wszystkich członków rodziny.. Najwłaściwsze warunki lokalowe dla tej rasy to dom z ogrodem.. Prawęcice Psy.. Hodowla OschenVer FCI.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOwczarek Niemiecki.. Zwierzęta.. Największa baza ogłoszeń.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Owczarek Niemiecki Krótkowłosy w Małopolskie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Największa baza ogłoszeń.. 43 ogłoszenia.. Szczeniaki po szczepieniu i odrobaczeniu.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Do sprzedania pozostał 1 pies i 2 suczki.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Wady i zalety..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt