Wypracowanie tajemniczy ogród klasa 4

Pobierz

2.Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. 2.KONSPEKT LEKCJI 1 (45 minut) Temat: "Tajemniczy ogród" - Frances Hodgson Burnett.. Skomentuj.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzika1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. TEMATY DO WYBORU: 1.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Szukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. 3.Nieznośny i władczy c.. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.. O zabawki b. O sukienki c.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. • 4 lata temu.. Jako dziecko, z nakazu matki, izolowana była od rodziców, a po ich śmierci została wysłana do domu swojego wuja - Archibalda Cravena w Anglii.Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD - tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD ..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

O kawałek ziemi 5.Kiedy po raz pierwszy Mary spotkała swego wuja?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 3.Charakterystyka Mary i Colina 4.Rola przyjaźni w życiu bohaterów 5.Najciekawszy fragment powieści To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterazamek - rozdział 4 róże - rozdział 10 ogród - rozdział 8, 10, 13, 15tajemniczy ogród.. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaZapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. 2009-11-18 18:52:29 Kilka pytań na temat lektury ,, Tajemniczy Ogród ,, 2010-04-02 11:13:33 Streszczenie lektury " Tajemniczy Ogród " 2010-02-01 19:39:02Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Mary nie spodziewała się, że otwierając wielkie, brązowe drzwi, zobaczy za nimi coś takiego!Postanawia odwiedzić ogród, z którym łączą go zarówno te złe, jak i te dobre wspomnienia.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Przygotuj swoje stanowisko pracy i usiądź wygodnie, a następnie napisz wypracowanie na jeden spośród trzech tematów..

Tajemniczy ogród Ustawianie w kolejności.

Gdzie wychowywała się Mary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Napisz wypracowanie z na jeden z tematów.Pomżecie?. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Jednakże po tragicznym wypadku sytuacja uległa zmianie.. Kłótnia z Martą.. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jednak, by móc napisać wypracowanie w taki sposób trzeba być naprawdę oczytanym i znać dobrze faktografię - bez tego uzyskanie powyżej 15 punktów za wypracowanie jest prawie niemożliwe.Ogłoszenia o tematyce: wypracowania klasa 4 na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Charakterystyka wybranego bohatera- Mary Lennox, Colin Craven lub Dick Sowerby.. Najpiękniejszy dzień w moim życiu.. Quiz w Poczekalni.. Dziewczynka urodziła się w Indiach.. TEMATY: 1.Historia rodziny Cravenów.. Rozdział 10.. 2.Opis ogrodu.. Sympatyczny i hojny 4.O co Mary poprosiła wuja?. Tajemniczy ogród był niegdyś miejscem niezwykle pięknym i tętniącym życiem.. Tajemniczy ogród krzyżówka Krzyżówka.Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 404 DodajFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

Poznała ją w teatrze b.Praca klasowa "Tajemniczy ogród" 1.

Moje wrażenia po lekturze.. Mary w nowym domu.. Życzę powodzenia!. PLANOWANIE PRZEDLEKCYJNE CELE: Uczeń: Rozumie pojęcie narracji,wskazuje rodzaje narracji, określa narrację występującą w lekturze, wskazuje elementy świata przedstawionego, wypowiada się na temat przeczytanej lektury, uzasadnia swoje zdanie, uważnie słucha wypowiedzi kolegów.Tajemniczy ogród.. Napisz kartkę z pamiętnika Mary, dotyczącą dowolnego wydarzenia z lektury.. Pamiętaj o pierwszoosobowej narracji.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Jak przygotować i napisać interpretację.. Czytajcie koniecznie.. Odpowiedz.. Wizyta w ogrodzie.. Czas do piątku do 15.. Śmierć rodziców Mary.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Plik wypracowanie klasa 5 tajemniczy ogród.pdf na koncie użytkownika muyideen • Data dodania: 21 wrz 2018język polski - opracowania lektur i wierszy - zgodne z nową podstawą programową, streszczenia lektur obowiązkowych i uzupełniających, charakterystyki i problematyka, interpretacje wierszy, odpowiedzi na pytania z testów i sprawdzianów (pewniak na teście) - Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6 - GREGZobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Jest to historia małej dziewczynki imieniem Mary Lennox, która wychowywała się w Indiach..

"Tajemniczy ogród" to powieść autorstwa Frances Burnett.

Podczas pierwszego spaceru po ogrodzie b. Zaraz po przyjeździe c.. 7.Temat: Moja praca na podstawie lektury " Tajemniczy ogród"-Wybierz jeden z tematów dotyczących lektury i napisz wypracowanie (praca powinna liczyć przynajmniej 150 słów).. Plan wydarzeń.. Jest na to sposób!Tag: przykład wypracowania maturalnego.. Lektura z opracowaniem | Frances Hodgson Burnett | Książki \ Lektury szkolne \ Dla klas 4-8 Lektury \ Klasa 4 | Księgarnia EdukacyjnaTemat: Praca klasowa nr 4: F. H. Burnett "Tajemniczy ogród".. Gdy wchodzi do niego, napotyka swojego syna.. Zawiera 16 pytań.. moim zdaniem Alchiblad (ojciec Colina) nienawidził go za to że przez niego jego żona umarła.. Pracę prześlij na znany Ci już adres.. Po miesiącu pobytu w jego domu 6.Skąd pani Medlock znała matkę Dicka?. Rodzice dziecka lubili życie wygodne.. Tajemniczy ogród stał się miejscem ukrytym, do którego ciężko jest znaleźć klucz, a zarośnięta furtka jest niemalże niemożliwą do odkrycia.. Ogród to miejsce, w którym widoczne są ślady dawnej świetności.Mary Lennox jest bohaterką książki pt. "Tajemniczy ogród".. Odmienione dzieci witają go w domu.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt