Śmieszne sytuacje ze szkoły

Pobierz

Powiedziała do połowy w*k*u*r*w*i*a*s*z.Wybraliśmy dla Was najlepsze i najśmieszniejsze memy o związane ze szkołą.. )Uczeń pije na lekcji (napój) 3. zaciekawiony tym też wyszedłem do toalety, a tak na serio stanąłem koło niego i oboje zaczęliśmy bekać.. )Uczeń uśmiecha się do nauczyciela i nie przyznaje się do tego.. ksiądz nam pokazywał półnagie kobiety w gorsetach, gościu powiedział że jedną dziewczynę weźmie, gościuwa powiedziała że pewnego chłopaka puknie, jedna dziewczyna zemdlała na lekcji, jedna dziewczyna miał próbę samobójczą, jedna dziewczyn się dusiła, inne dziewczyny się pobiły.. Kocham moją szkołę.15.05.2007, 12:35 RE: Śmieszne sytuacje w szkole.. Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.. Na religii lataja palące sie samoloty z papieru oraz nadmuchane kondomy.. Myślę, że będą śmieszne, he, he.. Za wszelkie błędy bardzo przepraszam.. Brudne uszy Nauczycielka pyta Jasia: - Jasiu, dlaczego chodzisz z brudnymi uszami?. Humor z zeszytów 45To jest nic co wy mówicie.Ja pamiętam 2 sytuacje ze szkoły.Jedna miała miejsce w 1 klasie podstawówki(!. Post został pochwalony 0 razy: patka padawan.. miała urodziny ,wiec postanowilismy jej kupic torta .. Żarty z nauczycieli, wydarzenia w szkole i na lekcjach - wszystko dowcipnie.. Nauczyciele i uczniowie, zabawne anegdoty szkolne.. każdego w szkole to irytowało więc wszyscy wyszli z sal i ja dostałem (nie on) dostałem opieprz bo wszyscy wiedzą że to ja jestem szkolny bekmenem, no i on sie wcześniej uciszył ode mnieŚmieszne sytuacje ze szkoły ; ) podzielcie się swoimi ..

".nowy kanał : sytuacje w szkole.

każdy to słyszał.. No cóż, tak działa skleroza wybiórcza.. Kolezanka szła z tym tortem i chciała otworzyc drzwi do klasy .. nie zdarzyla , bo z klasy wyszla nasza wych :D .Jakieś śmieszne sytuacje ze szkoły?. U mnie np: Kiedy nauczyciel wpisuje mi uwagę mówię mu żeby pozdrowienia dla mamy dopisał.. PIOSENKI .Będą tutaj wstawiane śmieszne teksty i sytuacje mojej klasy (i nie tylko).. Świetna fryzura, luźne podejście do życia i błyszczyk — wiecie .Komentarze (4) Brak.. na matematyce kot uciekł i biegał po klasie.. A kiedy pan od fizyki wchodzi do swojego kantorka mówimy że wchodzi do Narni, krainy nieodkrytej, bo nikomu nie każe tam wchodzić17.05.2007, 16:02 RE: Śmieszne sytuacje w szkole.. Nagle ktoś z pierwszej lawki mówi, że to chyba Słabicki co je, a chwilę później przez całą klasę rozlega się stłumiony przez pełne usta okrzyk Slabickiego: "To nie ja!. Idź do strony Poprzedni 1, 2, 3, 4 NastępnyPoprzedni 1, 2, 3, 4 NastępnySzczęśliwej drogi już czas GAZETKA: Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VI, na tablicy napis: "Zegar tyka, czas umyka - POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS" wokół symbolicznego zegara z dochodzącą godziną XII, granatowa (tekturowa) tarcza szkolna, FOTOGRAFIE dzieci przedstawiające śmieszne sytuacje ze szkolnych lat.. Reszty już nie pamiętam a szkoda były odjazdowe..

... Śmieszne/dziwne sytuacje ze szkoły lub pracy.

Na angielskim kolega wyrwal oparcie od krzesla i wyrzucil przez okno, dyrka ktora siedziala kilka pieter nizej zauwazyla ze oparcie polecialo i przyszla na lekcje.Niestety, czeka ich rozczarowanie.. Zobacz te najzabawniejsze -------->Internet Zobacz galerię (81 zdjęć) Udostępnij: Zmagania dwóch.Śmieszne sytuacje w. szkole!. ), kiedy to mieliśmy przynieść klej,nożyczki itp. no i na lekcji zaczęliśmy swoje robótki no a on jak coś miał posklejać to wyjął całą tubkę poxipolu i smarował gdzie popadło i po czym popadło Cała ławka w poxipoli Taką bekę z tego miałem ze głowa boli.A druga sytuacja miała miejsce w 6 klasie podstawówki kiedy to mój debilny ze tak powiem kolega mając .Nagle polonistak zaczyna węszyć (0doslownie) i pyta, kto je jakąś kiełbasę, nastaje milczenie, bo wszyscy tez zaczynają czuć dziwną woń.. "Jesteście najgorszą klasą w szkole"Śmieszne sytuacje w szkole ;) Zobacz następny temat Zobacz poprzedni temat: .. to zawsze mamy niezły polew.. - Bo innych nie mam.. Dołączył: 04 Paź 2006Wiele z nich w humorystyczny sposób przedstawia sytuacje, które każdy nas pamięta z własnej szkoły.. W ramach buntu przeciwko nauczycielom, którzy krzyczeli na nas, że nie można siedzieć na korytażu - staliśmy całą lekcję :Pżółta farbka..

lekcję ...Śmieszne sytuacje w szkole i w domu.

Spotkania, rozmowy, porady użytkowników jak poradzić sobie z nieśmiałością.. Posty: 66 1; 2; 3; Następna; Issa Tyler Durden Posty: 415 Rejestracja: 2006-08-02, 13:42 Lokalizacja: Nisko.. tak na serio stanął na środku korytarza i zaczął bekać.. Na całą klasę na tyle dobrą pamięć ma jedna czy dwie osoby.. Prędko nam o nich opowiedz.. Adin "Wróg publiczny społeczności nieśmiałków" Liczba postów: 957 Liczba wątków: 14 Dołączył: Jun 2016 .Czy zdarzają się u Ciebie w szkole śmieszne sytuacje z udziałem uczniów i nauczycieli?. powiedziała, iż musiała ja przykleić, ponieważ zdenerwowali ja .Olka0303.Ja miałem wiele śmiesznych sytuacji.. U mnie np. pani na przyrodzie się wkurzyła na takiego jednego i mówi: ,,Jak Ty mnie dzisiaj [CENZURA].denerwujesz!". Senat przegłosował uchwałę o zakazie zbycia Lotosu Węgrom i pośrednio Rosjanom 2892.Całą drogę do domu śmiałam się do siebie jak głupia ale nogi chowałam głęboko pod siedzenie…… brat2 jak był jeszcze w szkole podstawowej… Miał wyrobić legitymację szkolną….. Amber Heard zachęcała Johnny'ego Deppa by przekazał światu informację, że jest 3320. potem huśtając się na krześle pomazał wszystko na około.. @Maniusia forum.gery.pl #rozrywka #humor #szkola #forum #gafa #smieszne #sytuacje.. Uwagi to miałem takie: 1..

Doskonale pamiętamy zabawne sytuacje ze szkoły, ale to by było na tyle.

inny chłopak nie zauważył że kot pod jego ławką "narobił" i wdepnął nieświadomie w jego odchody.. )Uczeń dusi kolegę po dzwonku.. Z waszego życia.. a najlepsze że chyba nie dosatłem jeszcze nie dostałem żadnej uwagi .. Większość z nich stworzona jest przez uczniów i ich rodziców, którzy tworzeniem śmiesznych obrazków często dają upust swoich emocji w danej sytuacji, związanej z edukacją swoich pociech.. napisać opis sytuacji na przerwie w szkole, albo pożar u sąsiadów Napisz .Moja śmieszna historia w szkole jest taka, że moi koledzy siedząc w ławce znaleźli przyklejoną od spodu podpaskę okazało się, że przykleiła ją nasza sprzątaczka szkolna bo przyznała się potem pani bo pytali się jej czy coś nie widziała niepokojącego.. Powtarzanie każdego ostatniego słowa ze zdania nauczyciela, na głos :P. Udawaliśmy zepsutą lampę (wiecie takie brzęczenie) a nauczycielka chodziła po klasie i nasłuchiwała gdzie to się mogło zepsuć :D. Ściągnęłam koleżance buta i zrzuciłam go ( właściwie to niechcący ) z 1 piętra , a on prawie spadł na nauczyciela Akcje na WDŻ : moja koleżanka PROSZEE PANIĄ!1.. Niektóre z nich: a) klasa 6 podst: po przerwie na dworze, wchodząc do szkoły kolega zauważył kota i wziął go do klasy.. Nauka i szkoła wesoło.. dlaczego?. ~Anonim.Dobry humor o szkole, dowcipne sytuacje z których można się pośmiać.. Explore the latest videos from hashtags: #śmiesznefilmy, #smiesznefilmyo, #śmiesznefilmy, #śmiesznefilm, # .. Mieliście jakies smieszne sytuacje w szkole ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt